Dekorácia zo živých kvetov - SVADOBNÁ KYTICA - zákazková výroba
search
  • Dekorácia zo živých kvetov - SVADOBNÁ KYTICA - zákazková výroba

Dekorácia zo živých kvetov - SVADOBNÁ KYTICA - zákazková výroba

300,00 €
Bez dane Dodané do 30 dní

Dekorácia zo živých kvetov na zákazku.

Uvedená cena u výrobku je pouze orientační!

Záloha předem 150€

Množstvo

Dekorácia zo živých kvetov, uchovaná trvalo v dvouzložkovej epoxidovej živici. Vyrába sa na zákazku.

ZÁLOHA

Konzervácia kvetov má zálohu minimálne 150 EUR. Svadobná záloha je nevratná, zabezpečuje dátum vašej svadby a ide na ktorúkoľvek položku, ktorú si nakoniec vyberiete. 

ČASOVÁ OSA

Vyberte dátum, ktorý je najbližšie ku dňu vašej udalosti. Ak je váš týždeň už obsadený, kontaktujte ma pre prípadné možnosti príplatku.

Dokončenie konzervácie kvetov trvá 4 - 8 týždňov. Vrchol sezóny alebo požadované svadobné týždne môžu túto časovú os predĺžiť.

POSIELANIE KVETIN

Kvety by mali byť uchované podľa poskytnutých pokynov na balenie/dodanie, prvý pracovný deň po vašej svadbe. Nezodpovedám za žiadne škody alebo oneskorenia počas prepravy.

Ak by bolo potrebné po príchode vaše kvety vymeniť, môžete sa rozhodnúť, že už nebudete pokračovať v objednávke a prepadne vám záloha, alebo môžem spolupracovať s miestnym kvetinárstvom, aby vám kyticu znovu vytvorila na vaše náklady. 

DORUČENIE

Všetky balíky sú poistené pri doručení a akékoľvek poškodenie vašej objednávky by ste mi mali ihneď po doručení oznámiť. Zaslaný tovar nie je možné vrátiť.

KONTAKT: před objednáním mě prosím kontaktujte, abychom si dohodli termín a pošlu vám případně pokyny pro zaslání kytice :)

+421 948 610031

Používam profesionálnu živicu, ktorá má UV filter, takže vám šperky a ostatné dekorácie odo mňa nezožltnú.

Šperk je určený len na príležitostné nosenie. Po odložení odporúčam uchovávať na tmavom a suchom miesto, ideálne do šperkovnice. Zabráňte styku s parfumom, lakom na vlasy, vodou a nevystavujete šperky nadmernému slneniu.

Všetok prírodný materiál si sám pestujem, alebo zbieram v prírode, následne suším a lisujem. Všetko má svoje prírodné farby.

Dekorácie sú odliate z UV živice a sú vhodné na uchovávanie potravín. Nevystavujte výrobky zo živice teplotám nad 60 stupňou.

2023021
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.