ZÁLOHA

Záloha je minimálne 200 EUR. Záloha je nevratná. Zabezpečuje dátum vašej svadby a ide na ktorúkoľvek položku, ktorú si nakoniec vyberiete. 

ČASOVÁ OS

Vyberte dátum, ktorý je najbližšie ku dňu vašej udalosti. Ak je váš týždeň už obsadený, kontaktujte ma pre prípadné možnosti príplatku.

Dokončenie konzervácie kvetov trvá 12-16 týždňov. Vrchol sezóny, alebo požadované svadobné týždne môžu túto časovú os predĺžiť.

POSIELANIE KVETIN

Kvety by mali byť prenocované podľa poskytnutých pokynov na balenie/dodanie, prvý pracovný deň po vašej svadbe. Nezodpovedám za žiadne škody, alebo oneskorenia počas prepravy.

Ak by bolo potrebné po príchode vaše kvety vymeniť, môžete sa rozhodnúť, že už nebudete pokračovať v objednávke a prepadne vám záloha, alebo môžem spolupracovať s miestnym kvetinárstvom, aby vám kyticu znovu vytvorila na vaše náklady. 

DORUČENIE

Všetky balíky musia byť poistené. Akékoľvek poškodenie vašej objednávky by ste mali ihneď po doručení oznámiť.

Postup výroby dekorácie.

Pošlite mi svoju Kyticu

Pred svadobným dňom dostanete e-mail s odporúčaniami na starostlivosť o kvety, ako aj s jednoduchými podrobnými pokynmi, ktoré podrobne uvádzajú, ako bezpečne poslať kyticu cez noc do štúdia.

Dizajn a živica

Keď vaše kvety dorazia do štúdia, začne sa proces konzervácie. Zaplatíte zostatok splatný za vašu konzerváciu. Potom, keď vaše kvety dokončí cyklus sušenia, dostanete maketu vášho dizajnu na schválenie. Veľkosť výslednej dekorácie je 25cm x 25cm x cca 10cm. 

Zobrazte svoje spomienky

Vaša kytica sa premení na čarovné kúsky, z ktorých sa môžete tešiť celé generácie. Proces môže trvať 12 týždňov alebo viac, v závislosti od hlavných sezón a sviatkov. Aktualizácie počas vašej cesty s kvetmi budú odoslané. Keď dostanete svoje umelecké dielo, dostanete k nemu pokyny na starostlivosť. Užite si to!

V prípade otázok ma kontaktujte :) +421948610031